| Nawigacja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
| EP07-448 |  |
D29-15|Zgierz|31.01.2009r|14:02|EP07- 448 z pociągiem pospiesznym ,,Stoczniowiec\'\' Gdynia Gł.-Katowice/Kraków Gł. opuszcza Zgierz.Dziwne że w grupie krakowskiej jechały dwie jedynki i żadna nie była zdeklasowana.autor:Adrian
| <= Powrót do kategorii
|
|
|
|
|
|
| |
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (1 wejścia) tutaj! |
|
|
|
|
|
|
|